Uczniowie - uczniom

Opublikowano: środa, 27 listopad 2019

Uwaga projekt "Uczniowie - uczniom"!  Założenie jest bardzo proste: wszyscy uczniowie, którzy nie boją się nowych wyzwań, kamery, wystąpień publicznych proszeni są o nagranie filmu (filmów) dotyczących zagadnień matematycznych. Uczniowie, indywidualnie lub w samodzielnie zawiązanych grupach, nagrywają i montują film, w którym wyjaśniają swoim rówieśnikom konkretne zagadnienia, tematy matematyczne. Właściwie ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Każdy kto odważy się wykonać zadanie, proszony jest o zgłoszenie tego do nauczyciela matematyki i skonsultowanie z nim pomysłu na film. Nagrany film zostanie upubliczniony na niniejszej stronie i potrzebna będzie zgoda Waszych rodziców na udostępnienie Waszych wizerunków w internecie. Oświadczenia do podpisania przez rodziców proszę wziąć od nauczyciela matematyki.

Za owocny udział w projekcie przewidziana jest ocena celująca z matematyki laughing Jeśli zainteresowanie realizacją projektu przekroczy oczekiwania organizatora, nie wyklucza się zorganizowanie gali oscarowej! kiss laughing

Serdecznie zapraszam!